poniedziałek, 21 maja 2012

Hej !

Jeszcze tylko dzisiejszy angielski i ponad 4 miesiące wakacji ! Przy czym czeka mnie kilka przeprowadzek. Całe 18 lat mieszkałam w jednym miejscu, a do końca tego roku przeprowadzę się z 3 razy! Więc od jutra wielkie pakowanie, pewnie wiele zagubionych rzeczy się znajdzie. 

Z racji tego, że za kilka tygodni będę wprowadzać się do nowego domu, będę musiała jakoś urządzić mój nowy pokój. Dlatego pewnie będę Was zamęczać zdjęciami krzeseł, biurek, łóżek itp. Jest wiele tego w sklepach i będzie trudno się zdecydować na coś konkretnego, dlatego też pewnie będę tu wstawiać kilka propozycji i mam nadzieje, że pomożecie mi przy wyborze! :)

Póki co idę sobie zrobić herbatkę + kolejny odcinek gotowych na wszystko, a potem powtórzę sobie gramatykę na maturę. Trzymajcie kciuki!
 
 
 

4 komentarze:

 1. możesz mnie zamęczać zdjęciami mebli, ja się nie obrażę bo sama będę się meblować za kilka tygodni :D więc na moim blogu pewnie będzie ta sama tematyka :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki ! ...ja właśnie obejrzałam ostatni odcinek ostatniej serii "Gotowych..." i chyba nie przeżyję ze to już koniec :((((

  pozdrawiam i zapraszam do siebie

  Daggi
  http://daggisway.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. dokładnie 79,99zł :D plus wysyłka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. to super masz :))) ja już myślę czy nie zacząć wszystkiego od początku :D kiedyś to na pewno zrobię ;)

  OdpowiedzUsuń